Buzdolabı Servisi Elazığ

YENİ ( SIFIR ) ÜRÜN KURULUMU VE GARANTİLİ ÜRÜNLERE HİZMETİMİZ YOKTUR

Ustamızdan Mutlaka Servis Fişi İsteyiniz ve verdiği Servis Fişini Mutlaka Saklayınız.

Hoveer Markasına MONTAJ Hizmetimiz YOKTUR !

1
2
3
4

1 Yıl İşçilik ve Parça Garantisi Vermekteyiz Buzdolabı Servisi Elazığ Teknik Servisimiz için Hemen Bizleri Arayabilirsiniz

ACİL SERVİS TALEP TELEFONU

☎️ 0539 799 0481

Buzdolabı Servisi Elazığ

servis hizmeti verdiğimiz bölgelerimiz aşağıda belirtilmiştir. Hangi marka olursa olsun, çağrı merkezimizden bize ulaşmanız durumunda, un markanıza göre alınında uzman tamirci ekibimizi adresinize yönlendiriyoruz. Size un arızasını gidermek için Arçelik olarak en uygun teklif bildiriyor ve tamirine karar vermeniz durumunda yerinde tamir işlemini başlatıyoruz. Arçelik ekibimiz gelişen teknolojiyi yakından takip eden ve kendini gelişen teknolojiye göre aldıkları eğitimler sayesinde üst seviye bilgi donanımına sahip ekiplerden oluşmaktadır.

Buzdolabı Teknik Servis Elazığ, Elazığ Buzdolabı Teknik Servis

Elazığ Beyaz Eşya Tamircisi, Elazığ Buzdolabı Teknik Servisi, Elazığ Çamaşır Makinesi Teknik Servisi, Elazığ Bulaşık Makinesi Teknik Servisi, Elazığ Klima Teknik Servisi, Elazığ Kombi Teknik Servisi Teknik Servisi
Artık Günlük hayatınızda yer eden ve yaşamınıza konfor katan elektronik eşyaların yanı sıra Buzdolabı arızaları ve çözümleri için bizleri arayabilirsiniz.Elazığ Buzdolabı Teknik Beyaz Eşya Konusunda deneyimli ekipler ve teknolojik donanıma sahip cihazlarla gerçekleştirdiğimiz kontroller yaşanan sorunun giderilmesi ve tekrar etmemesine odaklıdır. Buzdolabı Servisi olarak Hızlı, güvenilir ve uygun maliyetlerle verdiğimiz hizmetler; periyodik bakımdan montaja, arıza giderilmesinden yedek parça teminine kadar geniş bir yelpazede tamamlanır.
 
Doğru, verimli, tasarruflu ve uzun süreli bir kullanım için Buzdolabı ayarları doğru bir şekilde yapılmalıdır. Birbirinden farklı marka ve modelde derin dondurucular genel olarak bakıldığında benzer çalışma prensiplerine sahiptir.
 
Buzdolabılarda Sık Karşılaşılan Arızalar;
 
 * Yan kısımlarda aşırı ısınma
 * Kırmızı ikaz lambasının yanması
 * Koku ve ses sorunu
 * Yetersiz temizliğe bağlı leke oluşumu ve
 * Karlama problemi sayılabilir.

Sandık tipi ve çekmeceli olarak üretilen Buzdolabı çeşitleri, tüketici ihtiyaç ve beklentileri göz önünde tutularak tasarlanır. Dondurucularda Renk, hacim, enerji sınıfı, genişlik, soğutma sistemi ve yükseklik dikkate alınarak en uygun model seçilebilir. Birbirinden farklı özellikler gösteren Buzdolabı fiyatları kendi içinde değişiklik gösterebilir.
 
Elazığ Buzdolabı Teknik Dondurucularda Yan kısımlarda aşırı ısınma; bu sorun şoklama düğmesinin sürekli açık bırakılması halinde yaşanabilir. Doğru termostat ayarının yapılması bu problemin kısa sürede ortadan kalmasını sağlar.
 
Buzdolabılarda Kırmızı ikaz lambasının yanması; bu sorun cihaz yeni kullanılmaya başlandığı zaman yaşanır. Cihazın bulunduğu ortamdaki ısı sebebiyle yeterli verime ulaşamaması da bu soruna neden olur.
 
Buzdolabı Koku ve ses sorunu; dondurucu içinde saklanan gıda malzemelerinin ağzı kapalı kap ve torbalarda tutulmasına özen gösterilmelidir.
 
Buzdolabı Yetersiz temizliğe bağlı leke oluşumu; bu sorun daha çok uzun süre kullanılmayan cihazlarda görülür. Mevsimlik periyodik bakımlar yaşanan problemin giderilmesinde etkilidir.

Buzdolabı Servis Hizmeti
Ev veya iş yerinizde kullandığınız Buzdolabı servisi  ve beyaz eşyalarla ilgili her türlü ihtiyacınızda Elazığ Buzdolabı Teknik Servisi Elazığ adresi üzerinden veya iletişim sayfamızdaki telefon numaralarımız ile çağrı merkezi üzerinden ekiplerimize ulaşabilirsiniz. Farklı marka ve model, derin dondurucuların bakım ve servis hizmetinde uygun fiyat garantisi ile verdiğimiz hizmetler, parça değişikliği halinde 1 yıl ek parça servis garanti süresiyle desteklenir.

BUZDOLABI TAMİRCİSİ Elazığ
Elazığ Buzdolabı Servisi, Buzdolabı Tamiri için Elazığ içerisi aynı gün hızlı servis hizmeti sunuyoruz. 7/24 bizleri arayabilirsiniz ve Servis sonrası işçilik ve parça için ise 1 yıl garanti vermekteyiz.

Günümüzde Buzdolapları hayatımızda oldukça önemli bir yere sahiptir. Sağlık açısından ve buzdolabının uzun süre kullanılması için bakım, onarım ve temizliğinin büyük bir titizlikle yapılması gerekmektedir. Artık Elazığ Buzdolabı Teknik Buzdolapları Lüxten çıkıp olmassa olmaz her evin ihtiyacı haline gelmiştir.
 
Özellikle et, meyve, sebze, süt ve süt ürünleri çabuk bozulan yiyecekler olduğu için buzdolabınızın ve derin dondurucunuzun bakımını özenle yapıp, herhangi bir arızası varsa vakit geçirmeden arızasına baktırmanız gerekmektedir. Elazığ Buzdolabı Teknik Teknik Servisi olarak  sizlere garantili buzdolabı tamir hizmeti verisiyoruz.
 
Elazığ Buzdolabı Teknik Servisi olarak, Elazığ Buzdolabı Teknik buzdolabı ve Elazığ Buzdolabı Teknik derin dondurucunuzun bakım, onarım ve servisi profesyonel ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Elazığ Buzdolabı Teknik markasına ait her türlü buzdolabınızın ve derin dondurucunuzun servisi ve arızası için bize ulaşabilirsiniz.

Elazığ bulaşık makinesi usul servisi bu sorunun ortadan kaldırılması için mutlaka birinci sınıf destek almakta yarar vardır. Elazığ Beyaz Eşya Ustası 7/24 Acil Elazığ Buzdolabı Tamir servisimiz ekonomik tamir fiyatları ve sağlam servis personelleri ile müşterilerinin memnuniyetini kazanmıştır.

Elazığ beyaz eşya uygulama servisi tamirini yaptığı beyaz eşyaları 1 yıllık garanti altına alarak, müşterilerini her daim korumaktadır.. Elazığ beyaz eşya servisi olarak, genel kontrol yakın zamanda sorun çıkaracak aksamlar hakkında kullanıcıya verilecek bilgiler.

Elazığ merkezli servisimiz beyaz eşya arızalarında doğru fiyat güvencesini vermektedir.
Elazığ tüm semt ve bölgelerine verdiğimiz hizmet doğrultusunda servis işlemleriniz en kısa sürede çözüme kavuşmaktadır. Elazığ Beyaz eşya onarım ve tamir servisimizde marka ve model gözetmeksizin makinelerinizi orijinal parça değişim ile ideal boyutda onarım ve arıza giderme işlemlerini tamamlayarak iş telimini gerçekleştiriyoruz.

Elazığ beyaz eşya metod servisi olarak 10 yılı aşan altyapı tecrübesiyle hizmet vermekteyiz. Elazığ Profilo Çamaşır Makinesi Tamircileri olarak sizlere mükemmel hizmeti verebilmek için daima yenilikleri takip ederek gelişmeye değer veriyoruz. başta Elazığ olmak üzere Türkiye’nin hemen hemen her bölgesinde her türlü beyaz eşya tamirleri ve bakımlarını itinayla yapmaktayız.

Elazığ Beyaz Eşya servisi olarak,tüm beyaz eşya cihazları için kapsamlı bir beyaz eşya tamir yelpazesi sunuyoruz. Elazığ beyaz eşya yöntem servisi olarak, Buzdolabı tamiri konularında arıza, onarım, bakım işlemlerini profesyonelce yapıyoruz.

Elazığ beyaz eşya Servisi yetkililerimiz her marka ve model beyaz eşya servisi hususunda tecrübelidir. Elazığ Beko Servimiz her ilçeye servis hizmeti vermektedir.

Eğer siz de beyaz eşyanızı sağlıklı ellere güvenle teslim etmek isterseniz mutlaka Elazığ Bosch Beyaz Eşya Servisimizi aramalısınız. Elazığ Beyaz Eşya Servsi olarak hızlı bir şekilde, siz müşterilerimizin mağduriyetini en kısa sürede çözüme kavuşturuyoruz. Uzman kadromuz sonrasında müşterilerimize güven ortamında hizmet yaparak Elazığ bölgesindeki tüm semtlere servis sağlamaktayız..

Montaj ve demontaj işlerini müşterilerine aynı anda uygun fiyata sunabilen Elazığ beyaz eşya servisimiz, 1 yıl boyunca da bizlerden hizmet alanlara parça garantisi sunmaktadır. Elazığgüvenilir ve kaliteli servis hizmeti vermekteyiz.

Elazığ Beyaz Eşya Tamiri Servisi önceliği her zaman müşteri memnuniyeti olan işletmemiz geniş bir servis ağına sahiptir, servis hizmetini hızlı ve kaliteli bir yapıda ayağınıza getirebiliyoruz.
Beyaz eşyalarınızı yerinde tamir hizmetimizle ilk günkü çalışır durumuna getirerek arızanın tekrarlanmaması için elimizden gelen çabayı göstermekte ve bunuda sizlerden aldığımız olumlu dönüşlerle Elazığ tüm ilçe ve semtlerine kanıtlamış durumdayız.

Elazığ Arçelik Çamaşır Makinesi Tamir Servisi sizler mağdur olmayın diye burada. Elazığ Beyaz Eşya/Buzdolabı Tamircilerimizden alacağınız kaliteli hizmet ile cihazlarınızı uzun süre kullanabilirsiniz. Elazığ beyaz eşya servis merkezi olarak haftanın her günü kaliteli işler sunmaktayız.
Eğer sorunun ne olduğunu bilmiyor veya sorunun yöntem servis tarafından çözülmesi gerektiğini düşünüyorsanız Elazığ Arçelik Buzdolabı Servisini arayabilirsiniz. Beyaz Eşya Servisi/Elazığ Tamircisi olarak, garanti süresi bitmiş veya garanti kapsamı dışarısında kalmış elektrikli ev aletleriniz de ve beyaz eşyalarınız da oluşacak; arıza, bakım ve onarım faaliyetlerini üstlenmekteyiz. Beyaz eşya tamiri için aynı gün hizmet istiyorsanız, Elazığ beyaz eşya tamir servisimizle bizimle irtibata geçiniz.

Elazığ Beyaz Eşya Servisi ekibimizde ki arkadaşlarımızın operasyonlarının ehli olduklarından güvenli olmanızı rica ediyoruz. Elazığ beyaz eşya usul servisi olarak 10 yılı aşan altyapı tecrübesiyle hizmet vermekteyiz. Buzdolabınız tamir edildikten sonra bozulur mu diye merak etmenize gerek yok, çünkü Elazığ aşama servisimizden emin ve garantili bir tamir hizmeti alacaksınız.

Genç, dinamik, saygın ve çağdaş ekibimizle %100 müşteri memnuniyeti ilkesi altında Elazığ her yerine tam donanımlı gezici servis araçlarımızla hizmet vermekteyiz. Elazığ merkezli metod servisimiz, faaliyetlerine son derece titizlikle yaklaşan genç ve usta kişilerle 7/24 kesintisiz sizlere destek olmaktadır.

Beyaz eşyalarımız bizim için bir hayatımızı kolaylaştıran ne önemli parçalardır. İnsanlar çamaşır makinemiz, bulaşık makinemiz, derin dondurucumuz olmadan sıkıntı yaşasak da belli bir süre idare edebiliriz. Ancak konu buzdolabı olunca işler değişmektedir.  Buzdolabının bizim için hayati değeri vardır.  En önemli beyaz eşyalarımızdan biri buzdolabıdır.

Yiyeceklerimizi içinde barındırdığımız buzdolabımız elektronik bir cihazdır. Elektronik cihazlarda karşılaşılan bozulmaları buzdolaplarında da yaşıyoruz. Buzdolabımız bozulduğunda yiyeceklerimizi koruyan eşyamız yok demektir. Buzdolabı bozulunca doğal olarak yiyeceklerimizde bozulur. Yiyeceklerin bozulması sağlımızı tehdit eden bir etkendir.

Sağlığımız bizim en değerli varlığımızdır. Saplık her şeyin başıdır. Bu durumun farkında olduğumuz için bedenimizin sağlığı için gerekli vitamin, mineral desteğini de yiyeceklerden alırız. Böylelikle vücut sağlımız için yiyeceklerimize çok iyi bakmamız lazımdır. yiyeceklerimi bakterilerden mikrop, küf vs. durumlardan korumak için buzdolabı gereklidir.

Buzdolabı Tamircisi Elazığ
Buzdolabımızda çekmeceler, raflar, özel bölmeler yer almaktadır. Buzdolabımızda soğutma sistemleri, sıcaklığı ayarlamaya yardımcı derece sistemleri vardır. Ayrıca buzdolabımızın derin dondurucu olma görevi de vardır.

Türkiye’ de yüzyıllardır kullanılan beyaz eşyanın en önemlisi buzdolabıdır. Evde her şey olmaz ama buzdolabı olmak zorundadır. Bizler beyaz eşyalara önem verenleriz. Beyaz eşyalarımız çok sık kullandığımız için her eşyada bozulma olduğu gibi buzdolabı cihazımız da bozulabilir.

Her Marka Buzdolabı Tamiri Servisimiz Tarafından Yapılmaktadır. 
Peynir, zeytin vb. yiyeceklerimizi koyduğumuz bölmenin kapağının kırılması bizim için bir sorundur.  Sebze ve meyvelerimiz için ayrı oluşturulan çekmecelerle ilgili yaşayacaklarımız bizim için bir sorundur. Buzdolabımızın derece sisteminin bozulması bizim için bir sorundur. Buzdolabımızın çalışmasını sağlayan motorunun bozulması bizim için bir sorundur.

Buzdolabınız ile ilgili tüm sorunları gidermek için Elazığ buzdolabı tamir servisine ulaşabilirsiniz.

Endişelenmeyin . Buzdolabı tamircisi Elazığ sizlerin hizmetindedir.

BUZDOLABI BAKIM, ONARIM VE ARIZA-Elazığ
Elazığ buzdolabı tamircisi beyaz eşya firmamız tarafından zaman içinde kendimizi geliştirerek, firmamız sayesinde, buzdolabı tamiri için gerekli orijinal parçaları sağlayarak cihazlarınızdaki sorunları gideriyoruz. Cihazlarınızın orijinal parçalarına uyum sağlaması nedeniyle cihazlarınız sorunla ile parçanın uyuşması nedeniyle sorun yaşanmaz. Yan sanayi ürünleri tercih ederseniz, orijinal parçalarına sahip olmadıkları için uyum sağlayamazlar ve buzdolabınıza ciddi zarar verecek şekilde kullanılabilirler.

Buzdolabı tamircisi Elazığ için doğru adreste olduğunuz için, donanımlı servis araçlarımızla hizmetlerinizi anında yönetebiliyoruz. Çalışanlarımıza karşı yapılan arama sonucunda memnuniyetiniz için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Aramadan sonra size daha fazla yardımcı olabilmek için, arızalı cihaz hakkında bilgi talebinde bulunarak gerekli bilgiler alınmaktadır.

Elazığ BUZDOLABI  TAMİRİ - Elazığ Buzdolabı Tamir Bakım ve Onarım Elazığ

Buzdolabınızla ilgili aşağıda yer alan alanlarda aklınızda soru mu var? 

Elazığ Buzdolabı Servisi Tamir Yapan Yerler?
Elazığ Buzdolabı Tamir Servisi Ücretleri Nelerdir?
Elazığ Buzdolabı Servisi En Yakın Nerede?
Elazığ Buzdolabı Tamir Ücretleri?
Elazığ Buzdolabı Bakım Fiyatları?
Elazığ Buzdolabı Teknik Servisi En Yakın?
Gibi birçok sorularınızın yanıtına biz cevaplıyoruz. Tüm beyaz eşyalarınızın uzun süreli kullanmak istesek de yaşamımız boyunca bakım ihtiyacı duyma, onarım gerekliliği ve arızlanmalarla karşı karşıya gelebilme ihtimalimiz yüksektir. Bu noktada bize ulaşmanız yeterlidir.

Elazığ buzdolabı tamir servisimizde arayışında olduğunuzda, arıza, bakım ve onarım ihtiyaçlarınız için buradayız. Sizin için,

• Kaliteli servis
• Güvenilir hizmet
• Hızlı sorun giderme
• Makul fiyat
• Müşteri memnuniyeti önceliği
• Güler yüzlü personel

hizmetlerimizi sizin için sunmaktayız.

Elazığ buzdolabı tamir servisimizde Bosch, Profilo, Hotpoint, Samsung, İndesit, Siemens, Ariston, Arçelik, Beko, Elazığ, Regal, Altus ve diğer markaların buzdolaplarına teknik servis hizmeti verilmekte, ayını zamanda yedek parçaları bulunmaktadır.
Buzdolabınızı uzun ömürlü kullanarak oluşacak masraflara göre tedbirli olmanız için yıllık bakımlarını uygun fiyatlarda ve üstelik kaliteden ödün vermeyerek bizleri iletişim numarasından arayarak bakım talebinizi ilgili personelden oluşturabilirsiniz. Yapılan bakımlar sizler için oluşacak olan arızalanmalar sonucunda daha fazla problemler yaşamamanız için yardımcı olmaktadır.

Elazığ buzdolabı tamir servisimizde, servisimiz ve personelimiz siz değerli müşterilerimize her daim hizmet vermekteyiz. Haftanın pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, cumartesi ve Pazar günleri de hizmet vermekteyiz. Sabah 08:00 ile akşam 22:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.  Firmamızın hizmette sınırı yoktur, sizlere özenle hizmet vermekteyiz.  Yapmanız gereken tek şey bizi telefon numaramızdan arayıp ulaşabilirsiniz.

Buzdolabı Servisi Elazığ

30 yıllık tecrübesi ile servisimizden yararlanıp arızanızı gidermek isterseniz Arçelik çağrı merkezimizi aramanız yeterlidir. Arçelik ekiplerimiz 24 saat size hizmet vermek için telefonun öbür ucunda beklemektedir.

Buzdolabı Servisi Elazığ

servisi olarak siz değerli müşterilerimize çok uzun yıllardır en kaliteli ve en profesyonel teknik servis hizmeti veren firmaların başında gelmekteyiz. Sakarya'nın tüm ilçelerine tüm mahallelerine beyaz eşya / kombi teknik servis hizmeti vermekteyiz. Arçelik servisine ihtiyacınız varsa yapmanız gereken çağrı merkezimizi aramaktır. Çağrı merkezimiz tarafından arıza hakkında sizden kısa bir bilgi istenecek ve arıza tespit edildikten sonra ilgili beyaz eşya ve kombi arızası konusunda uzman ekip adresinize yönlendirilecektir.

Buzdolabı Servisi Elazığğ

servis hizmetini veren bir çok teknik servis bulunmaktadır ama markaya özel tamirci ekiplerinden oluşan ve 100% müşteri memnuniyeti ile servis vermek misyonunda tek servis biziz. Verdiğimiz hizmete o kadar güveniyoruz ki. Arçelik hizmetimizle alanında uzman ekiplere teslim etmek için tek yapmanız gereken, bizi aramaktadır.

Buzdolabı Servisi Elazığ

olarak siz değerli müşterilerimize çok uzun yıllardır en kaliteli ve en profesyonel teknik servis hizmeti veren firmaların başında gelmekteyiz. Sakarya'nın tüm ilçelerine tüm mahallelerine teknik servis hizmeti vermekteyiz. Arçelik servisine ihtiyacınız varsa yapmanız gereken çağrı merkezimizi aramaktır. Sakarya Beyaz Eşya / Kombi Servisi Teknik Ekibimiz tarafından arıza hakkında sizden kısa bir bilgi istenecek ve arıza tespit edildikten sonra ilgili arızası konusunda uzman ekip adresinize yönlendirilecektir.

Buzdolabı Servisi Elazığ

hizmetini veren bir çok teknik servis bulunmaktadır ama markaya özel tamirci ekiplerinden oluşan ve 100% müşteri memnuniyeti ile servis vermek misyonunda tek servis biziz. Elazığ Arçelik Servisi, Arçelik Servisi Elazığ

UYARI !
Servisimiz herhangi bir markanın yetkili servisi değildir. Bağımsız Özel Servis Hizmeti verilmektedir.

Buzdolabı Servisi Elazığ Yorumlarınız

Hayati Teşekkür
Gerçekten çok kaliteli bir firma işinin ehli.. tavsiye ederim
Gülçin Teşekkür
Verdikleri hizmet parasına göre üst seviyede. Ellerinden geldiğince yardımcı oluyor. Sonuna kadar tavsiye ederim. Elazığ Beyaz Eşya Servisine ve tüm ekibine teşekkür ederim.
Özgür Teşekkür
İyi ki Varsınız Elazığ Beyaz esya servisi Ekibi Gerçekten Size Ne Kadar Teşekkür Etsem Azdır. yeni makine almaktan kurtardınız bizi.
Güldehen Teşekkür
Servise gelen ustamız bey başta olmak üzere tüm çalışan arkadaşlara teşekkür ederim. Buzdolabımızı neredeyse baştan yaptılar çok çok teşekkürler.
Filiz Gülköken Teşekkür
Çok hızlı çok güvenilir verdikleri destek gerçekten çok kaliteli güvenilir bir ekip

Buzdolabı Servisi Elazığ İlgili Diğer Hizmetlerimiz

Elazığ Kombi Teknik Servisi

servis hizmeti verdiğimiz bölgelerimiz aşağıda belirtilmiştir. Hangi marka olursa olsun, çağrı merkezimizden bize ulaşmanız durumunda, un markanıza göre alınında uzman tamirci ekibimizi adresinize yönlendiriyoruz. Size un arızasını gidermek için olarak en uygun teklif bildiriyor ve tamirine karar vermeniz durumunda yerinde tamir işlemini başlatıyoruz. ekibimiz gelişen teknolojiyi yakından takip eden ve kendini gelişen teknolojiye göre aldıkları eğitimler sayesinde üst seviye bilgi donanımına sahip ekiplerden oluşmaktadır.

Elazığ Kombi Servisi

30 yıllık tecrübesi ile servisimizden yararlanıp arızanızı gidermek isterseniz çağrı merkezimizi aramanız yeterlidir. ekiplerimiz 24 saat size hizmet vermek için telefonun öbür ucunda beklemektedir.

Elazığ Kombi Servisi

servisi olarak siz değerli müşterilerimize çok uzun yıllardır en kaliteli ve en profesyonel teknik servis hizmeti veren firmaların başında gelmekteyiz. Elazığ'nın tüm ilçelerine tüm mahallelerine beyaz eşya / kombi teknik servis hizmeti vermekteyiz. servisine ihtiyacınız varsa yapmanız gereken çağrı merkezimizi aramaktır. Çağrı merkezimiz tarafından arıza hakkında sizden kısa bir bilgi istenecek ve arıza tespit edildikten sonra ilgili beyaz eşya ve kombi arızası konusunda uzman ekip adresinize yönlendirilecektir.

Elazığ Kombi Servisi

servis hizmetini veren bir çok teknik servis bulunmaktadır ama markaya özel tamirci ekiplerinden oluşan ve 100% müşteri memnuniyeti ile servis vermek misyonunda tek servis biziz. Verdiğimiz hizmete o kadar güveniyoruz ki. hizmetimizle alanında uzman ekiplere teslim etmek için tek yapmanız gereken, bizi aramaktadır.

Elazığ Kombi Servisi

olarak siz değerli müşterilerimize çok uzun yıllardır en kaliteli ve en profesyonel teknik servis hizmeti veren firmaların başında gelmekteyiz. Elazığ'nın tüm ilçelerine tüm mahallelerine teknik servis hizmeti vermekteyiz. servisine ihtiyacınız varsa yapmanız gereken çağrı merkezimizi aramaktır. Elazığ Beyaz Eşya / Kombi Servisi Teknik Ekibimiz tarafından arıza hakkında sizden kısa bir bilgi istenecek ve arıza tespit edildikten sonra ilgili arızası konusunda uzman ekip adresinize yönlendirilecektir.

Elazığ Kombi Servisi Hizmet Bölgelerimiz

 • Elazığ Cumhuriyet Kombi Servisi
 • Sürsürü Kombi Servisi
 • Elazığ Ataşehir Kombi Servisi
 • Elazığ Abdullah Paşa Kombi Servisi
 • Elazığ Doğu Kent Kombi Servisi
 • Elazığ Yeni Mahalle Kombi Servisi
 • Elazığ Elazığ Ulu Kent Kombi Servisi
 • Elazığ Kombi Servisi
 • Elazığ En Yakın Kombi Servisi
 • Elazığ Üniversite Kombi Servisi
 • Elazığ Kırklar Kombi Servisi

Elazığ Arçelik Servisi Hizmet Bölgelerimiz

 • Elazığ Cumhuriyet Arçelik Servisi
 • Sürsürü Arçelik Servisi
 • Elazığ Ataşehir Arçelik Servisi
 • Elazığ Abdullah Paşa Arçelik Servisi
 • Elazığ Doğu Kent Arçelik Servisi
 • Elazığ Yeni Mahalle Arçelik Servisi
 • Elazığ Elazığ Ulu Kent Arçelik Servisi
 • Elazığ Arçelik Servisi
 • Elazığ En Yakın Arçelik Servisi
 • Elazığ Üniversite Arçelik Servisi
 • Elazığ Kırklar Arçelik Servisi
 • Arçelik Özel Servis Bakımının Yararları

Kombi bakımının periyodik olarak yapılmadığı durumlarda kombilerden istediğimiz performansı alamayız. Harcanan enerjinin karşılığı olan performansı almak istiyorsak bu işte uzman ustalarımızdan hizmet alabilirsiniz. İşinde uzman anlşmalı servislerimizden hizmet aldığınızda size birçok faydası olacaktır. Sıcak su ihtiyacınızı karşılarken az enerji tüketmenizi sağlar. Kış aylarında kombinizin etkili şekilde işlevini yerine getirmesi önemlidir ve kombi bakımı size bunu sağlayacaktır. Kombi bacalarının zaman içinde tıkanma sorunları olabilir ve bakım ile birlikte bu bacalar temizlenebilir. Temizlenen baca enerjinin daha kısıtlı bir şekilde harcanmasını sağlayarak daha az enerji ile daha çok performans elde etmenizi sağlar. Siz değerli vatandaşlarımız faydamızın dokunması bizi mutlu eder.

 • Elazığ Elazığ Cumhuriyet / Sürsürü / Elazığ Ataşehir/ Elazığ Abdullah Paşa/ Elazığ Doğu Kent/ Elazığ Yeni Mahalle/ Elazığ Üniversite/ Elazığ Kırklar Kombi Montajı

Elazığ Sürsürü     Kombi montajı, olarak hedefimiz montaj sorunlarını en aza indirerek hem kaliteli hemde güvenli, temiz ve zamanında hizmet sunmaktır. Hermetik Kombi, bacalı kombi, yoğuşmalı kombi gibi tüm montaj servisleri  denince kaliteli, güvenilir ve hesaplı adresi olarak görünürüz. Cebini düşünen, hesabını bilen size hizmetlerimizi sunuyoruz. Her zaman saat kaç olursa olsun, en hızlı hizmetlerle yanınızdayız. Alo der demez hemen geliriz. Aradığınız takdirde hizmet almak istediğinizde bir telefon uzağınızda sizleri bekliyor olacağız. Güler yüzlü, işini severek yapan, temiz işçilik çıkaran alanında uzman ustalarımız Çorum’da kombi montajı alanında siz değerli Çorum halkının hizmetindeyiz. Sadece sitemize girip size en yakın, hangi alanda hizmet almak istediğiniz ustayı seçebilirsiniz. Temiz, düzenli, kombinize zarar vermeden çalışma yapan ustalarımızdan hizmet almak için Arayın, 

 • Elazığ Elazığ Cumhuriyet / Sürsürü / Elazığ Ataşehir/ Elazığ Abdullah Paşa/ Elazığ Doğu Kent/ Elazığ Yeni Mahalle/ Elazığ Üniversite/ Elazığ Kırklar Kombi Arızası

Elazığ Sürsürü Kombi arızası, kombiniz çalışıyor fakat ısıtmıyorsa, kombiniz patlamalı yanıyorsa, sıcak su açıldığında petekleriniz çok ısınıyorsa, radyatörlerin üstü sıcak altı soğuksa, kombiniz su akıtıyorsa, kombiniz su kaçırıyorsa, radyatörlerin altı sıcak üstü soğuksa, kombiniz ses yapıyorsa, kombinizden sıcak su gelmiyorsa, petekleriniz ısınmıyorsa  ve kombiniz çalışmıyorsa kombilerin genleşme tankında sorun oluşması, tesisat bağlantısında kalitesiz malzemelerin kullanılması, su doldurma vanasında ki gevşeme veya kalorifer tesisatındaki problemler kombilerin su akıtma arızası çıkarmasını tetikleyebilir. Kombi arıza veriyor sorununa; faz ve nötrün yanlış bağlanması, pompa devrinin düşük olması, akış anahtarında arıza meydana gelmesi, kombi sensöründe arıza olması, su basıncındaki anomaliler, kalorifer filtrelerindeki tıkanıklıklar, sinyal mekanizmasındaki aksaklıklar gibi nedenler yol açabilir. Bu durumda konusunda uzman ustalarımız kombideki arızaların kaynağını belirleyip sizlere yardımcı olmak tüm sorunlarınızı ortadan kaldırmak için elimizden geleni yapıyoruz. 7 gün 24 saat sizlere hizmet vermekten onur duyuyoruz. Her an her zaman alo deyin biz sizlere hizmet vermeye gelelim. Size kaliteli, güvenilir, hesaplı, temiz ve alanında uzman ustalarımızla hizmet vermekteyiz. Sizin bizden memnun kalmanız bizim işimizi severek yapmamızı sağlar. İşinde uzman ve kaliteli ustalarımız hizmetinizde. Her konuda önceliğimiz sizin memnuniyetiniz ve kaliteli işçilik yapmak. Sizlere her türlü arızalarınızda hizmet vermek için sizlere ellerimizi uzatmak için bizi Arayın

 • Elazığ Elazığ Cumhuriyet / Sürsürü / Elazığ Ataşehir/ Elazığ Abdullah Paşa/ Elazığ Doğu Kent/ Elazığ Yeni Mahalle/ Elazığ Üniversite/ Elazığ Kırklar Kombi Tamiri

Kombilerin bakımları ve peteklerinin temizliği ihmal edildiğinde kombilerde arıza sinyalleri ortaya çıkmaya başlar. Kombi su almaz, su akıtır, su basıncında yükselme olur, kombi ısıtmaz, gürültülü çalışır veya patlamalı yanmaya başlar. Bu tarz arıza ve  kombi tamiri hizmetleri için sizlere hizmet vermekteyiz. Siz değerli vatandaşlarımız sizlere hizmet vermek için çalışıyoruz. Her türlü Tamir konusunda kendimize güvenimiz tamdır. Gönül rahatlığıyla kombilerinizi bizlere alanında uzman ustalarımıza teslim edebilirsiniz. En kaliteli hizmetleri sunmak, sizlerin memnuniyetini kazanmak için elimizden gelenin fazlasını yapmaktayız. Biz sorunlarımızı sadece müşteri odaklı düşünmüyoruz. Sizlerin sorunlarını kendi sorunlarımız gibi nitelendirip çözüm üretmeye çalışıyoruz. Sizlere hizmet sunmak ve sizlerden gerekli takdiri almak bizim için her zaman öncelikli olmuştur. Hizmetlerimizden yararlanmak için Arayın 

Ülkemiz Türkiye’de kombi marka ve modelleri oldukça fazladır. Bunlar; Demirdöküm, Baymak, Vaillant, Buderus, ECA, Ferroli, proterm, Viessmann vb markalardır. Biz sizler için tüm markalarla sizlere hizmet vermekteyiz. Elimizden geleni yapıp sizlere ulaşmak bizlere ulaşmanız bizim için bir onurdur. Bunların yanı sıra merkezi sistem kombi olan çalışmamızda vardır. Merkezi sitem kombi kazan veya ısıtıcıda ısıtılan suyun, izolasyonlu boru tesisatları aracılığıyla, ısıtılması istenen hanelere taşınmasını, burada ise petek, radyatör veya havlupan aracılığı ile hanenin ısınmasını ve bu işlemin sirkülasyon içerisinde sürmesini sağlar. Biz sizlere kombi alanında tüm marka ve kombi çeşitlerinde hizmet vermekteyiz. Bizler sizlere hizmet vermek için çalışıyoruz. 

1milyonmekan.com  ile sağlanan anlaşmalar sonucunda bulunduğumuz şehrin halkına garantili, kaliteli, hızlı ve %25 e varan indirimler ile hizmet sunmaktayız. Her türlü kombi arızası, kombi bakımı, kombi montajı, kombi tamiri ve petek temizleme gibi daha birçok kombi servisleri konusunda alanında uzmanlaşmış firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Türkiye’nin her bölgesine 7 gün 24 saat zamanında saat fark etmeksizin hizmet veren firmamız müşterilerini her alanda memnun bırakmaktadır. Alanında uzun yıllar hizmet vermenin tecrübe ve güvencesiyle sizlere hizmet vermekteyiz. Arayın, 

ELAZIĞ Kombi Teknik servis için Bizi arayın

ELAZIĞ Arçelik Kombi Arıza Kodları  

ELAZIĞ Baymak HT Yoğuşmalı Arıza Kodları

 • 10E Arıza Kodu: Dış ortam sıcaklık sensörü arızası  
 • 20E Arıza Kodu: Merkezi ısıtma devresi NTC sensörü arızası
 • Kalorifer NTC sini değiştirin.
 • 28E Arıza Kodu: Baca NTC sensörü arızası
 • Emniyet NTC değiştirin.
 • 50E Arıza Kodu: Kullanım suyu devresi NTC sensör arızası
 • Sıcaksu NTC sini değiştirin.
 • 60E Arıza Kodu: Oda termostatı sensör arızası
 • Oda termostatını değiştirin.
 • 62E Arıza Kodu: Elektronik kart yazılım versiyonu arızası
 • Elektronik Kart elektrik voltajından sistemde hata oluşmuştur.
 • Tekrar yazılım atınız.
 • 88E Arıza Kodu: Elektronik kart ile AVS 77 kontrol ünitesi arasında haberleşme arızası
 • Kombiyi Resetleyin Max. 5 defa
 • 95E Arıza Kodu: AVS 77 kontrol ünitesi saati arızası
 • Kombiyi resetleyin Max. 5 defa
 • 110E Arıza Kodu Emniyet termostatı arızası
 • Kombinin Panelinde bulunan OK tuşuna 2 defa basınız sorun devam ederse,
 • Kombiye 30 dak. bekleyin resetleyin. Tekrarlarsa bizimle irtibata geçiniz.
 • 119E Arıza Kodu: Hidrolik basınç anahtarı arızası
 • Kombinin su basıncı yetersiz. Tavsiye ettiğimiz deger 1,5 ile 2.0 arasında olmasıdır.
 • 125E Arıza Kodu: Sistemde su olmaması veya hava olması
 • Kombinin Panelinde bulunan OK tuşuna 2 defa basın sorun çözülür.
 • 127E Arıza Kodu: Anti-leyjoner fonksiyonu devrede
 • Bu Sinyal geçicidir ve bu fonksiyon sona erdiğinde otomatik olarak kaybolur
 • 130E Arıza Kodu: Baca NTC sensörü aşırı ısınması
 • Kombinin Panelinde bulunan OK tuşuna 2 defa basın sorun çözülür.
 • 131E Arıza Kodu: 125E veya 130E arızaları sonrasında kombi elektriğinin kesilmesi
 • Kombinin Panelinde bulunan OK tuşuna 2 defa basın sorun çözülür.
 • 133E Arıza Kodu: Gaz yetersiz uyarısı
 • Kombinizin yanında bulunan gaz vanasının açık olduğundan emin olun.
 • Kombinin Panelinde bulunan OK tuşuna 2 defa basın sorun çözülür.
 • 151E Arıza Kodu: Kombi kontrol kartı arızası .Ateşleme elektrodunun pozisyonunu kontrol ediniz
 • 155E Arıza Kodu: Maksimum reset denemesinin aşılması (n°5)
 • Kombi üzerindeki ”RESET” düğmesine basınız.
 • 156E Arıza Kodu: Düşük veya yüksek voltaj uyarısı
 • Enerji beslemesi voltaj değeri normal değere dönünceye kadar bekleyiniz.
 • Resetleme işlemi cihaz tarafından otomatik olarak yapılacaktır.
 • Tavsiyemiz Kombinize Regülator takınız.
 • 160E Arıza Kodu: Fan arızası
 • Kombinizin fan motoru arızalı
 • 193E Arıza Kodu: Sistemin hava yapması .Bu Sinyal geçicidir ve bu fonksiyon sona erdiğinde otomatik olarak kaybolur.

ELAZIĞ Baymak Brötje Quasar Arızaları Kodları

 • Baymak QUASAR 24 Fi
 • Baymak QUASAR 24 i
 • 30° Derece Işığı: Gaz blokaj göstergesi
 • 40° Derece Işığı: Aşırı Isı Termostat Devresi Açık
 • 50° Derece Işığı: Fan Arızası ya da Baca Termostat Devresi Açık
 • 60° Derece Işığı: Su Eksikliği veya Pompa Arızası
 • 70° Derece Işığı: Kullanım Suyu Sensör Arızası
 • 80° Derece Işığı: Isıtma Devresi Sensör Arızası
 • Baykan Kombi Arıza Kodları
 • E 01 veya LED 80°
 • YANMAMA DURUMUNDA YA DA BLOKE OLMA DURUMUNDA ORTAYA ÇIKAN SEMBOL
 • E 02 veya LED 60°
 • HAVA BASINÇÖLÇERİN BOZULDUĞUNA DAİR KOD
 • E 03 veya LED 30°
 • ISITMA TERMOSTATSININ ESKİDİĞİNİ BİLDİREN KOD
 • E 04 veya LED 40°
 • ÇEŞME SUYU TERMOSTATSININ ESKİDİĞİNİ BİLDİREN KOD
 • E 08 veya LED 50°
 • YETERSİZ TESİSAT BASINCI KODU
 • E 09 veya LED 70°
 • GÜVENLİK TERMOSTATININ DEVREYE GİRMESİ İLE İLGİLİ KOD
 • E 06 veya LED 70°
 • GÖNDERİLEN SUYUN SICAKLIĞININ 90°C’Yİ AŞMASI İLE İLGİLİ KOD
 • E 05 veya LED 30° + LED 40
 • MODÜLATÖR (KİPLEYİCİ)DE GÖRÜLEN ANORMALLİKLER İLE İLGİLİ KOD
 • E 07 veya LED 80° + LED 60°
 • POMPADA GÖRÜLEN ANORMALLİK İLE İLGİLİ KOD

ELAZIĞ ALARKO SERENA ARIZA KODLARI

 • [E01] Alev Yok- Kombideki gaz vanasının ve gaz saatinin açık olduğundan ve gaz geldiğinden emin olun.
 • [E02] Limit Termostat Arızası
 • [H20] Su Basıncı Arızası
 • [E05] Isıtma Sensörü Arızası
 • [E06] Kullanım Suyu Sensörü Arızası
 • [E14] Diferansiyel Fark Basınç Anahtarı Arızası
 • [E22] Parametr Programlama İsteği 
 • [E35] Alev Algılama Arızası
 • ARİSTON KOMBİ ARIZA KODLARI 
 • 101 Aşırı ısınma
 • 501 Alev yok
 • 103 Yetersiz dolaşım
 • 104 Yetersiz dolaşım
 • 105 Yetersiz dolaşım
 • 106 Yetersiz dolaşım
 • 107 Yetersiz dolaşım
 • 111 Yetersiz dolaşım “Doldurma tuşuna bas”
 • 601 Egzoz dumanı tahliye arızası
 • 305 P.C.B. arızası – Elektronik kart arızası
 • 306 P.C.B. arızası – Elektronik kart arızası
 • 307 P.C.B. arızası – Elektronik kart arızası
 • 607 Anakart arızası– Hava Sirkülasyonu
 • 677 Anakart arızası – Fan arızası

ELAZIĞ Airfel kombi arıza kodları

 • C 20 – Kalorifer gidiş sensörü arıza kodu
 • Kalorifer gidiş borusu üzerinde bulunan NTC  sensörünün arıza yapması veya kısa devre oluşması sonucu anakart bu arızayı  verir. Sıfırlama tuşu bu kodda görev yapamaya bilir.
 • C 40 – Kalorifer dönüş sensörü uyarısı
 • Kalorifer dönüş borusu üzerinde bulunan NTC sensörünün arıza yapması veya kısa devre oluşması sonucu anakart bu arızayı verir. Sıfırlama tuşu bu kodda görev yapamaya bilir.
 • C  28 – Baca gazı sensörü arıza kodu
 • Baca gazı sensörünün arızalı olduğunu ve baca gazı sıcaklığını okuyamadığını gösteren hatadır. Sıfırlama tuşu bu kodda görev yapamaya bilir.
 • C 78 – Basınç sensörü hatası
 • Basınç sensörünün arızalı olduğunu ve su basıncını okuyamadığını gösteren hatadır. Sıfırlama tuşu bu kodda görev yapamayabilir.
 • C 50 – Kullanım suyu sensörü arıza kodu
 • Plakalı eşanjör üzerinde bulunan NTC sensörünün arıza yapması veya kısa devre oluşması sonucu anakart bu arızayı verir. Sıfırlama tuşu bu kodda görev yapamaya bilir.
 • C1 05 – Hava atma programı aktif
 • Hava atma programının çalıştığını gösterir. Bu kodda anahtar işareti belirir ve bir süre sonra kendiliğinden normale döner.
 • C1 11 – Güvenlik sıcaklık seviyesi aşıldı
 • Isı sensörleri üzerinden okunan değer limiti aşmışsa bu hata kodu verilir. Sıfırlama tuşunu kullanınız ve cihazın devreye girmesini bekleyiniz.
 • C1 10 – Limit termostat devrede
 • Kalorifer gidiş suyunun 93°C olduğu veya aştığı durumlarda limit termostat emniyet açısından devreye girerek kombiyi kapatır ve bu arızayı verir. Sıfırlama tuşunu kullanınız ve kombinin devreye girmesini bekleyiniz.
 • C1 33 – Ateşleme hatası
 • Brülörde alev oluşumunda veya kontrolünde sorun olduğunda anakart bu hatayı verir.  Sıfırlama tuşunu kullanınız ve cihazın devreye girmesini bekleyiniz.
 • C1 17 – Su basıncı yüksek arıza kodu
 • Kalorifer devresinde ki su basıncının yüksek olduğunu gösterir (2,5 bar ve yukarısı için). Kombinin suyunu LCD ekranda su basınç değeri 1.5 olana kadar boşaltın.
 • C1 18 – Su basıncı düşük
 • Kalorifer devresinde ki su basıncının düşük olduğunu gösterir.
 • C1 54 – Kalorifer dönüş suyu sıcaklığı kalorifer gidişten yüksek arıza kodu
 • Bu hata kodu geçicidir. Bir süre sonra kombi normal çalışmaya devam eder.
 • C1 29 – Fan arızası
 • Fan çalışmaya başlamazsa bu hatayı verir.
 • C1 30 – Baca gazı güvenlik sıcaklığı aşıldı
 • Baca gazı sıcaklığının 80-90°C olduğunu gösterir. Baca tıkandığında veya yoğuşma suyu giderinde bir tıkanma var ise bu hata oluşabilir.
 • C1 56 – Hatalı besleme voltajı arıza kodu
 • Karta giden besleme voltajında bir sorun olduğunda bu hata verilir

ELAZIĞ PROTHERM PANTHER KOMBİ ARIZA KODLARI

 • F0- Kalorifer sistemindeki suyun azalması
 • F1- Alev oluşmaması arızası
 • F2- Kalorifer gidiş suyu sensörü arızası
 • F3- Cihazın aşırı ısınması arızası
 • F5- Dış hava sensörü arızası

ELAZIĞ DEMİRDÖKÜM ADEN VE SOLARİS KOMBİ ARIZA KODLARI KODLARI

 • F0- Isıtma devresi (CH) sistemi düşük basınçta
 • F1-  Aşırı ısınma emniyet termostatı hatası
 • F2-  Kullanım suyu devresi (DHW) sıcaklık sensörü hatası
 • F3-  Isıtma devresi (CH) sıcaklık sensörü hatası
 • F4-  Alev başlığı (İyonizasyon) hatası (reset gerektirir)
 • F5-  Prosestat veya baca sensörü hatası
 • F6-  Dış hava sensör hatası OC Dış hava sensörü bağlandı ve OTC hazır (her zaman yanmaz) CC Dış hava sensörü iptal edildi sinyali

ELAZIĞ ECA Confeo dijital ve Confeo Premix Kombi Arızaları

 • t 6. Arıza Kodu: Baca gazı sensörü arızası (açık devre)
 • t 6 Arıza Kodu: Baca gazı sensörü arızası (kısa devre)
 • t 2 Arıza Kodu: Baca gazı aşırı sıcaklık uyarısı
 • E 4 Arıza Kodu: Diferansiyel hava basınç anahtarı uyarısı (kısa devre)
 • E 5 Arıza Kodu: Diferansiyel hava basınç anahtarı uyarısı (açık devre)
 • E 3 Arıza Kodu: Aşırı sıcaklık kilitlenmesi (limit termostat)
 • t 1 Arıza Kodu: Aşırı sıcaklık uyarısı (elektronik limit)
 • t 3. Arıza Kodu: Merkezi ısıtma sıcaklık sensörü arızası (açık devre)
 • t 3 Arıza Kodu: Merkezi ısıtma sıcaklık sensörü arızası (kısa devre)
 • t 5. Arıza Kodu: Kullanım suyu sıcaklık sensörü arızası (açık devre)
 • t 5 Arıza Kodu: Kullanım suyu sıcaklık sensörü arızası (kısa devre)
 • t 7 Arıza Kodu: Dış hava sıcaklık sensörü arızası (kısa devre)
 • E 1 Arıza Kodu: Alev yok kilitlenmesi
 • E 2 Arıza Kodu: Yanlış alev sinyali hatası
 • d 1 Arıza Kodu: Alev devresi arızası
 • C1 Arıza Kodu: Ana kart ile iletişim kesintisi uyarıcı
 • a 1 Arıza Kodu: Ana kartta düşük voltaj uyarısı
 • p 1 Arıza Kodu: Düşük su basınç uyarısı
 • y 1 Arıza Kodu: Gaz valfi devresi arızası ( bu arızanın 4 5 sebebi var bakmadan anlaşılmaz ama gaz valfi veya iyon sorunu diyor  )

ELAZIĞ Falke Kombi Arıza Kodları

 • E01  Gaz beslemesi – blokajı arızası  
 • E02 Emniyet termostat sensor
 • E03 Baca termostat sensoru / baca basınc sensoru arızası  
 • E05 Isıtma devresi NTC sensor arızası
 • E06 Kullanım suyu devresi NTC sensor arızası
 • E10 Duşuk su basıncı Sistemdeki su basıncının uygun değerde olup olmadığını kontroledin.
 • E25 Maximum sıcaklık uyarısı
 • E35 Alev oluşumu arızası

ELAZIĞ Bosch Gazlı, Yoğuşmalı Kombi (Bosch Classic Condense)

 • A7 Arıza Kodu: Sıcak kullanım suyu sensörü (DHW-NTC) arızalı.
 • Kullanım suyu sıcaklık sensörünü ve bağlantı kablosunu kontrol edin.
 • (Sıcaksu NTC sini değiştirin.)
 • A8 Arıza Kodu: BUS iletişiminde kesinti.
 • Bağlantı kablosunu ve termostatı kontrol edin.
 • b1 Arıza Kodu: Kod anahtarı algılanmıyor.
 • Kod anahtarını yerine doğru takın, numarasını kontrol edin, gerekirse değiştirin.
 • b2 veya b3 Arıza Kodu: Dahili hata.
 • C6 Arıza Kodu: Fan çalışmıyor.
 • Fan Motoru Arızalı Değiştirin.
 • CC Arıza Kodu: Dış hava sensörü algılanmıyor.
 • Dış hava termostatını ve bağl. kablosunu kontrol ediniz
 • d3 Arıza Kodu: 8 ve 9 köprüsü eksik veya harici sıcaklık limitörü devreye girmiş.
 • Soket yerine oturmamış, köprü eksik, yerden ısıtma sıcaklık sınırlayıcısı devreye girmiş.
 • d5 Arıza Kodu: Harici (extern) sıcaklık sensörü arızalı (Denge kabı).
 • Harici (extern) sıcaklık sensörünü ve kablolarını kontrol ediniz
 • E2 Arıza Kodu: Gidiş suyu sıcaklık sensörü arızalı.
 • Sıcaklık sensörünü değiştirin.
 • E9 Arıza Kodu: Isı bloğundaki emniyet termostatı (STB), atık gaz emniyet sensörü veya düşük basınç emniyet şalteri devreye girmiş.
 • EA Arıza Kodu: Alev algılanmıyor.  
 • Kombinizin Gaz giriş vanası açık mı ? Gaz giriş basıncını, şebeke bağlantısını, ateşleme elektrodu ve kablosunu, iyonizasyon elektrodu ve kablosunu, atık gaz borusunu ve CO2 kontrol edin.
 • F0 Arıza Kodu: Dahili hata.
 • F1 Arıza Kodu: Dahili hata.
 • F7 Arıza Kodu: Cihaz kapandığı halde alev algılanmaya devam ediyor.
 • Elektrodları kontrol edin. Atık gaz yolu açık mı? Anakart nemli olup olmadığını kontrol edin.
 • FA Arıza Kodları: Gaz kesildiği halde alev algılanmaya devam ediyor.
 • Iyonizasyon elektrodunu ve gaz armatürünü kontrol edin. Kondens suyu sifonunu temizleyin.  
 • Fd Arıza Kodları: Yanlışlıkla vede uzun süreli olarak reset butonuna basılmış.
 • Reset butonuna tekrar basın.

Buderus Heiztecnihnik Arıza Kodları

 • 1 Arıza Kodu: Baca Çekişi Yok
 • Bacalı ise bacanızı kontrol edin, Hermatik ise Fan Motorunuzu veya Prosostat parçasını kontrol edin.
 • 2 Arıza Kodu: Aşırı Isınma
 • Kombinin sisteminde hava var, sirkülasyon motorundan havasını alın.
 • 3 Arıza Kodu: Alev Oluşmuyor
 • Kombinize gaz gelmiyor. Gaz vanasını kontrol edin ocağınızı yakarak dairenize gaz geldiginden emin olun. Uzun süre kombi kapalı kalmış ise Reset yapın kombinize 3 defa tekrarlayın.
 • 4 Arıza Kodu: İstenilen Sıcaklığa Geldi
 • Kombinizin altında varsa vanaları kontrol edin. Radyatör musluklarınızın en az 3 tanesi açık olması gerekir.
 • Peteklerinizin havalarını alın.
 • 5 Arıza Kodu: Kullanma Suyu 85 Derece
 • Üç yollu vananız arızalı kalorifer bölümüne su kaçırıyor.
 • 6 Arıza Kodu: Alev Oluşmadı (İyonizasyon Arızası)
 • 3 Defa resetleyin halen arıza devam ediyorsa Kombinizin Anakartı Arızalı.
 • 7 Arıza Kodu: Bacada Tıkanma Var
 • Kombiniz bacalı ise bacanızı kontrol edin ve 20 dakika bekledikten sonra resetleyin. Hermatik ise kombinizin Prosostat arızalı.
 • 8 Arıza Kodu: Sigorta Arızası
 • Kombizin Anakart üzerinde bulunan sigortaları arızalı Şefaf kapaktan göreceksiniz ki içinde yedek sigortaları fabrika tarafından verilmiştir.
 • Değiştirerek kombinizi Resetleyin.
 • 9 Arıza Kodu: Computer Arızası
 • Kombinizin Anakart Arızalı.
 • E Arıza Kodu: Gerilim Çok Düşük
 • (-) Arıza Kodu: Isıtma Devrede Kombinizin herşeyi normal

Buderus Logamax u052-24/28K Arıza Kodları

CL Arıza Kodu: Sıcak kullanım suyu sıcaklık sensörü arızalı (Logamax UOS2-24/28K)

 • Çözüm: Kullanım suyu sıcaklık sensörünü ve bağlantı kablosunu kontrol edin.  

SH Arıza Kodu: EMS işletiminde kesinti

 • Çözüm: Bağlantı kablosunu ve termostatı kontrol edin.  

CL Arıza Kodu: Kullanım suyu sıcaklık sensörü doğru monte edilmemiş (Logamax UOS2-24/28K).  

 • Çözüm: Montaj yerini kontrol edin, sensörü sökün ve ısı transfer macunu sürerek yeniden monte edin.  

CP Arıza Kodu: Boyler sensörü algılanmıyor.

 • Çözüm: Boyler sensörünü ve bağlantı kablosunu kontrol edin.

9C Arıza Kodu: Kod anahtarı algılanmıyor

 • Çözüm: Kod anahtarını yerine doğru takın, numarasını kontrol edin, ölçün, gerekirse değiştirin.  

3A Arıza Kodu: Dif. basınç şalteri işletme esnasında açıyor (Fan devir hızı sağlanamıyor).  

 • Çözüm: Dif. basınç şalterini, atık gaz tahliyesini ve fanı kontrol edin.  

QP Arıza Kodu: Dif. basınç şalteri sükunet halinde açmıyor.

 • Çözüm: Dif. basınç şalterini kontrol edin.

3C Arıza Kodu: Dif. basınç şalteri kapatmıyor.

 • Çözüm: Dif. basınç şalterini ve atık gaz tahliyesini kontrol edin.

– Arızası: Dış hava termostatı algılanmıyor.

 • Çözüm: Dış hava termostatını ve bağlantı kablosunu kontrol edin.

2E Arıza Kodu: Isıtma tesisatı su basıncı düşük.

 • Çözüm: Su basıncını kontrol edin, gerekiyorsa tamamlayın. (Tavsiye Ettigimiz 1.5 ile 2.0 Arasında Olmasıdır.)

8Y Arıza Kodu: 8 – 9 köprüsü algılanmıyor.

 • Çözüm: Soket yerine oturmamış, köprü eksik, yerden ısıtma sıcaklık sınırlayıcısı devreye girmiş.  

2P Arıza Kodu: Isıtma devresinde ani veya çok hızlı sıcaklık yükselmesi.

 • Çözüm: Pompa ve by-pass hattını kontrol edin.

4Y Arıza Kodu: Gidiş suyu sıcaklık sensörü arızalı.

 • Çözüm: Sıcaklık sensörünü ve bağlantı kablosunu kontrol edin.

4C Arıza Kodu: Emniyet termostatı (STB) devreye girmiş.

 • Çözüm: Tesisat basıncını, sıcaklık sensörünü, pompayı, elektronik kart sigortasını kontrol edin kombinin içindeki havasını alın.  

6A Arıza Kodu: Alev algılanmıyor.

 • Çözüm: Gaz giriş vanası açık mı ? Gaz giriş basıncını, şebeke bağlantısını, ateşleme elektrodu ve kablosunu, iyonizasyon elektrodu ve kablosunu kontrol edin.  

ELAZIĞ ECA Arıza Kodu: Dahili hata

 • Çözüm: Elektrik soket kontaktlarını, ateşleme kablolarının bağlantılarını kontrol edin, eger sorun devam ediyorsa elektronik kartı değiştirin.  

ELAZIĞ EL Arıza Kodu: Referans gerilimi (dahili düşük voltaj) hatalı

 • Çözüm: Elektronik kartı değiştirin.

ELAZIĞ 6C Arıza Kodu: Cihaz kapandığı halde alev algılanmaya devam ediyor.  

 • Çözüm: Elektroda su gelmiş olabilir, Elektrodu kablosuyla birlikte değiştirin.

6C Arıza Kodu: Gaz kesildiği halde alev algılanmaya devam ediyor.

 • Çözüm: Gaz armatürü kablo bağlantılarını ve gaz armatürünü kontrol edin, elektrod setini kontrol edin, gerekirse değiştirin.  

EP Arıza Kodu: Yanlışlıkla uzun süreli reset butonuna basılmış (30 saniyeden Fazla Basılmış).  

 • Çözüm: Reset butonuna tekrar basın. Tekrar aynı arızaya geçerse reset butonunu kontrol edin.

ECA Fortius Dijital Fortius Plus ve CALORA Arıza Kodları  

 • t 6. Arıza Kodu: Baca gazı sensörü arızası (açık devre)  
 • t 6 Arıza Kodu: Baca gazı sensörü arızası (kısa devre)
 • t 2 Arıza Kodu: Baca gazı aşırı sıcaklık uyarısı
 • E 4 Arıza Kodu: Diferansiyel hava basınç anahtarı uyarısı (kısa devre)
 • E 5 Arıza Kodu: Diferansiyel hava basınç anahtarı uyarısı (açık devre)
 • E 3 Arıza Kodu: Aşırı sıcaklık kilitlenmesi (limit termostat)
 • t 1 Arıza Kodu: Aşırı sıcaklık uyarısı (elektronik limit)
 • t 3. Arıza Kodu: Merkezi ısıtma sıcaklık sensörü arızası (açık devre)
 • t 3 Arıza Kodu: Merkezi ısıtma sıcaklık sensörü arızası (kısa devre)
 • t 5. Arıza Kodu: Kullanım suyu sıcaklık sensörü arızası (açık devre)
 • t 5 Arıza Kodu: Kullanım suyu sıcaklık sensörü arızası (kısa devre)
 • t 7 Arıza Kodu: Dış hava sıcaklık sensörü arızası (kısa devre)
 • E 1 Arıza Kodu: Alev yok kilitlenmesi
 • E 2 Arıza Kodu: Yanlış alev sinyali hatası
 • d 1 Arıza Kodu: Alev devresi arızası
 • C1 Arıza Kodu: Ana kart ile iletişim kesintisi uyarıcı
 • a 1 Arıza Kodu: Ana kartta düşük voltaj uyarısı
 • p 1 Arıza Kodu: Düşük su basınç uyarısı
 • y 1 Arıza Kodu: Gaz valfi devresi arızası

İmmergas Arıza Kodları

UZAKTAN KUMANDANIN KODLARI

 • E64 Arıza Kodu: Seçici düğme 1 doğru konumda değil
 • C ON Arıza Kodu: Oda termostatı/Uzaktan kumanda kombiye bağlı değil
 • E 65 Arıza Kodu: Seçici düğme 11 doğru konumda değil
 • E 66 Arıza Kodu: Oda termostatını sıcaklık ölçme sensörü arızalıdır.

ELAZIĞ KOMBİ ARIZA KODLARI

 • E 01 Arıza Kodu: Yanma arızası
 • E 02 Arıza Kodu: Aşırı sıcaklık emniyet termostatı devreyi kapatmış
 • E 03 Arıza Kodu: Baca gazı termostatı devrede
 • E 05 Arıza Kodu: Kalorifer sensörü arızalı
 • E 06 Arıza Kodu: Kullanım suyu sensörü arızası
 • E 07 Arıza Kodu: Baca gazı test konumu arızas

Bacanızın çekiş gücü düşük kontrol edin.

 • E 10 Arıza Kodu: Yetersiz su basıncı
 • E 11 Arıza Kodu: Hava prosestatı arızası
 • E 14 Arıza Kodu: Alev kontrol elektrotu arızası
 • E 31 Arıza Kodu: Uzaktan kontrol cihazı uyum sağlayamıyor.

Protherm Kombi Lynx Arıza Kodları  

 • F1 Arıza Kodu: Aşırı Isınma Emniyet Hatası
 • F2 Arıza Kodu: Kullanım Suyu Sensör arızası

Kombinizin Sıcaksu NTC sini değiştirin ve Reset Yapınız.

 • F3 Arıza Kodu: Tesisat Gidiş Suyu NTC Sensör Arızası

Kombinizin Kalorifer gidiş NTC sini değiştirin ve Reset Yapın.

 • F4 Arıza Kodu: Gaz Yokluğu veya İyonizasyon Hatası
 • F5 Arıza Kodu: Hava Akışı Hatası

Kombizin Peteklerinde bulunan havalarını kontrol edin uzun süreli çalışmamış ise cihazın Sirkülasyon motoru sıkışık olabilir gevşeterek Su basıncını tamamlayarak Reset yapın.

 • F6 Arıza Kodu: Tesisat Dönüş Suyu NTC Sensör Arızası

Kombinizin Kalorifer dönüş NTC sini değiştirin ve Reset yapın.

 • F9 Arıza Kodu: Hava Akış Swichi Kontak Hatası

Bu arıza kodu lodoslu& rüzgarlı havalardada görülebilir Reset yapınız.

Kombinizin Hava Prosostatını değiştirin ve Reset Yapın.

 • F10 Arıza Kodu: Tesisat Suyu Basınç Hatası

Kombinizin Su basıncı yetersiz tamamlayarak, Reset Yapınız.

 • F11 Arıza Kodu: Tesisatta Devirdaim Hatası

Kombinizin Devirdaim (Sirkülasyon) Motorunda hava olabilir, sıkışık ise gevşetin sorun devam ederse değiştirin.

 • F12 Arıza Kodu: Düşük Voltaj Hatası
 • Süsler Kombi Arıza Kodları

E0 Arıza Kodu: Geçici Arıza, Cihazı Resetleyin, 3 defa resetlediğiniz halde sorun devam ederse Ana kartı arızalıdır.

E1 Arıza Kodu: Devrede Su Yok

Kombinin su basıncını kontrol edin

 • E2 Arıza Kodu: Ateşleme arızası  
 • E3 Arıza Kodu: Kalorifer suyu arızası.

Kombinizin Kalorifer NTC sini değiştirin.

 • E4 Arıza Kodu: Sıcaksu Arızası.

Kombinizin Sıcaksu NTC sini değiştirin

 • E6 Arıza Kodu: Emniyet modulülü veya hava sisteminde arıza

Vaillant Plus Kombi Arıza Kodları

 • F 22 : Cihaz su basıncı düşük veya pompa arızalıdır. su basıncını kontrol edin  
 • F 28 : Kombinize gelen gaz vanaları kapalı olabilir, şebeke voltajınız 220 Voltan düşük olabilir veya cihazınızın içerisinde gaz valfi arızalı olabilir.
 • F 29 : Kombinizin bacası çıkmış olabilir.

Asroyal Kombi arıza kodları

 • E1 Arıza Kodu: Eşanjör üstü limit arızası

Kalorifer emniyet limiti arızalı değiştiriniz. Cihazı Resetleyin

 • E2 Arıza Kodu: Sıcaksu limit arızası

Sıcaksu emniyet limiti arızalı değiştiriniz. Cihazı Resetleyin.

 • E3 Arıza Kodu: Kalorifer su basıncı hatası

Kombinizin su basıncı yetersiz kontrol ediniz.(Tavsiye ettiğimiz Bar 1,5 ile 2,0 arasında olması gerekli) Cihazı Resetleyin.

 • E4 Arıza Kodu: Hava Prosestadı arızası

Kombinizin hava prosestadını değiştiriniz. Cihazı Resetleyin.

 • E5 Arıza Kodu: Alev hatası  
 • E6 Arıza Kodu: Sıcaksu NTC hatası

Sıcaksu NTC si Arızalı, değiştiriniz. Cihazı Resetleyin.

 • E7 Arıza Kodu: Kalorifer NTC hatası

Kalorifer NTC si Arızalı, değiştiriniz. Cihazı Resetleyin.

 • E8 Arıza Kodu: Sistem arızası  

Kombinizin Ana kartını değiştiriniz. Cihazı Resetleyin.

Arçelik DGK Serisi Arıza Kodları

 • E01 Arıza kodları: Başarısız ateşleme / gaz besleme hatası:

Kombinize gelen gazın kesilmesi durumunda cihaz kendini emniyete alır ve ekranda E01 kodu okunur. “R” tuşuna 2 saniye basılı tutunuz. 3 defa resetlediğiniz halde sorun devam ederse, teknik bilgi alınız.

 • E02 Arıza kodları: Aşırı ısınma emniyet termostatı hatası:

E03 Arıza kodları: Hava basınç anahtarı arızası:

 • E04 Arıza kodları: Alev kaybı nedeniyle emniyet hatası:

Kombinizin Alev ayarlarının kontrol edilmesi gerekir sorun devam ederse elektrik Voltajınızı kontrol edin.

 • E05 Arıza kodları: Tesisat suyu sensör arızası:

Tesisat suyu sensöründe problem olduğunda ekranda E05 kodu okunur.Kalorifer NTC nizi değiştirin.  

 • E06 Arıza kodları: Kullanım suyu sensör arızası:

Kullanım suyu sensöründe problem olduğunda ekranda E06 kodu okunur.Sıcak su NTC nizi değiştirin.

 • E10 Arıza kodları: Düşük basınç arızası:

Sistem basıncınızı kontrol edin.  

 • E25 veya E26 Arıza kodları: Muhtemel pompa blokaj arızası:

Genelde kombiniz uzun zaman kapalı kaldığı zamanlarda bu arıza görülür.

 • E35 Arıza kodları: Alev oluşum arızası:  
 • E96 Arıza kodları: Düşük voltaj hatası:

Beko Kombi BK 17 HLCD, BK 20 HLCD, BK 26 HLCD Arıza Kodları

 • F1 Arıza Kodu: Aşırı Isınma Emniyet Termostat
 • F2 Arıza Kodu: Sıcak su NTC sensörü arızalı  
 • F3 Arıza Kodu: Kalorifer NTC sensörü arızalı  
 • F4 Arıza Kodu: Gazın Kesilmesi Halinde Yanar.Gaz arızası
 • F5 Arıza Kodu: Hava Akış Anahtar Emniyeti (Hava Presostatı)
 • F6 Arıza Kodu: Dış hava sensörü
 • OC: Dış hava sensörü devrede olduğunu gösterir.
 • CC: Dış hava sensörünün devrede olmadığını gösterir.
 • F7 Arıza Kodu:Düşük su basıncı veya yüksek su basınç

En Çok karşılaşılan kombi arızaları;

ea, 3c, e8, f2, ch, b3, fd, a15, 4c, p6, p11, 1c, 6p1, e25, 4f, f7, 2p, 1 a, e09, e83, y1, e01, e05, f26, f37, c26, f 28, a07, 4 arızası, 10 arızası, 14 arazası, 23 arızası, 24 arızası, 3l arazası, 3l arızası, 50 arızası, 5l arazası, 64 arızası, 8.8 arızası, ap arızası, h arızası, l2 arızası, l6 arızası, ne arızası, p4, e10, e6, f1, a3, f4, a1, f5, c6, rp, e27, e7, h3, f8, c1, e14, h6, f28, a01, f10, e26, f47, e 01, f24, f14, f22, 03e, e00, f04, e98, e 6, gb012, f arızası, 5 arızası, 01 arızası, 36 arızası, 60 arızası, 61 arızası, 70 arızası, 90 arızası

DOLCEViTA HERMETiK KOMBi ARIZA KODLARI

 • E01 Arıza Kodu: Gaz beslemesi – blokajı arızası Gaz vananızı kontrol edin gazın geldiginiden emin olun
 • E02 Arıza Kodu: Emniyet termostat sensörü arızası
 • E03 Arıza Kodu: Baca termostat sensörü /baca basınç sensörü arızası
 • E05 Arıza Kodu: Isıtma devresi NTC sensör arızası
 • E06 Arıza Kodu: Kullanım suyu devresi NTC sensör arızası
 • E10 Arıza Kodu: Düşük su basıncı  
 • E25 Arıza Kodu: Maximum sıcaklık uyarısı(Pompa sıkışmış olabilir)
 • E35 Arıza Kodu: Alev oluşumu arızası- kombinizin elektrik baglantısı fişe takılı ise fişini çıkartıp ters takarak deneyin.

Vaillant LEDLİ Kombi Arıza Kodları

 • 1. IŞIK: Kombinin yanındaki sigorta açıksa ve kombinizin 0/1 konumlu anahtarı 1 konumunda ise bu ışığın sürekli yanması gerekir. yanmıyor ise elektrik girişinde veya kombinizin elektronik kartında arıza var demektir.
 • 2. IŞIK: Sıcak su musluğunu açtığınız zaman yanması gerekir.Yanmıyor ise kombiniz sıcak su musluğunun açıldığını algılamıyor demektir.
 • 3. IŞIK: Kombi üzerinden kalorifer ayarını açtığınızda yanması gerekir. yanmıyor ise kalorifer ayar düğmesi kırılmıştır veya elektronik kart arıza yapmıştır.
 • 4. IŞIK: Kombi fanının normal olarak çalıştığını gösterir ve her zaman yanmaz.sadece kombinin içerisinde alev oluştuğu zaman yanar. bu ışık yanıp sönüyorsa fanda bir arıza vardır.
 • 5. IŞIK: Kombinizin gaz yollarını açtığını ve cihazınızın ateşleme işlemini normal olarak gerçekleştirdiğini gösterir. yanıp sönmesi ise kombinizin su basıncının düşük olduğunu veya pompa ile ilgili bir sıkıntı olduğunu gösteri.
 • 6. IŞIK: Kombinizin içerisinde alevin oluştuğunu gösterir. Yanıp sönerek sinyal vermesi ise ısı duyargalarında arıza
 • 7. IŞIK: Bu ışık diğerlerinden farklı olarak kırmızı yanar. yanması demek kombinize gaz gelmiyor veya elektrik voltajı düşük geliyor demektir
 • F 22 : Gerekli olan sistem basıncının altına düşülmesinde ekrandaki gösterge yanıp sönmeye başlayacaktır. Basınç daha fazla düşerse cihaz arızaya geçer ve ekranda “F.22″ arıza kodu gösterilir.
 • F28 F29 : Brülörde üç ateşleme denemesinin ardından alev oluşmadıysa cihaz işletime geçmez ve arıza gösterir.

Hizmet verdiğimiz Elazığ en iyi kombi markaları;

Elazığ Baymak Özel Teknik Servisi, Elazığ Vaillant Özel Teknik Servisi, Elazığ Bosch Özel Teknik Servisi, Elazığ Demirdöküm Özel Teknik Servisi, Elazığ Termodinamik Özel Teknik Servisi, Elazığ Buderus Özel Teknik Servisi, Elazığ ECA Özel Teknik Servisi, Elazığ Maktek Özel Teknik Servisi, Elazığ Daikin Özel Teknik Servisi, Elazığ Viessmann Özel Teknik Servisi, Elazığ Protherm Özel Teknik Servisi, Elazığ Alarko Özel Teknik Servisi, Elazığ Airfel Özel Teknik Servisi, Elazığ Demir Döküm Özel Teknik Servisi, Elazığ Hotpoint Özel Teknik Servisi, Elazığ Ariston Özel Teknik Servisi, Elazığ Arçelik Özel Teknik Servisi, Elazığ Daylux Özel Teknik Servisi, Elazığ Warmhaus Özel Teknik Servisi, Elazığ Termodinamik Özel Teknik Servisi, Elazığ Ferroli Özel Teknik Servisi, Elazığ Beko Özel Teknik Servisi, Elazığ İmmergas Özel Teknik Servisi, Elazığ Baykan Özel Teknik Servisi, Elazığ Profilo Özel Teknik Servisi, Elazığ Regal Özel Teknik Servisi, Elazığ Siemens Özel Teknik Servisi, Elazığ Fujitsu Özel Teknik Servisi, Elazığ Airfel Özel Teknik Servisi, Elazığ Panasonic Özel Teknik Servisi, Elazığ Vestel Özel Teknik Servisi, Elazığ Midea Özel Teknik Servisi, Elazığ Toshiba Özel Teknik Servisi, Elazığ Samsung Özel Teknik Servisi, Elazığ Sigma Özel Teknik Servisi, Elazığ Sharp Özel Teknik Servisi, Elazığ Gree Özel Teknik Servisi, Elazığ Seg Özel Teknik Servisi, Elazığ Viessmann Özel Teknik Servisi, Elazığ Falke Özel Teknik Servisi, Elazığ Aura Özel Teknik Servisi, Elazığ Hermetik Özel Teknik Servisi